Bursiyer Listesi

GÜNCEL BURSLU ÖĞRENCİLER

LİSANS
Sıra NoAd Soyadİl - İlçeOkul AdıFakülte - Bölüm AdıBurs başlangıç tarihi
1Emre HarmanBalıkesir, DursunbeySelçuk Ü.Diş Hekimliği F.Ekim 2018
2BahadırKarakoçBalıkesir, Gönenİstanbul Ü.Tıp FakültesiEkim 2018
3Elif KizirBalıkesir, BurhaniyeMuğla Sait Koçman Ü.Sağlık Bilimleri F.Ekim 2018
4Cansu Mutluİstanbulİstanbul Teknik Ü.Elektrik Müh. Bl.Ekim 2018
5AyşenurÖzoğuzİzmirUşak Ü.Tıp FakültesiEkim 2018
6AbdullahSonsakBalıkesir, EdremitAdnan Menderes Ü.İnşaat Müh. Bl.Ekim 2018
7VeliTaşkanBalıkesir, AyvalıkKırıkkale Ü.Bilgisayar Öğretmenliği Bl.Ekim 2018
8ZeynepTokBalıkesir, AyvalıkAdnan Menderes Ü.İktisat F.Ekim 2018
9Hüseyin TuncayBalıkesir, İvrindiMarmara Ü.Makina Müh. Bl.Ekim 2018
10BurcuTuralıBalıkesir, KaresiEge Ü.Tıp FakültesiEkim 2018
11HifagülAkkaşZonguldak, ÇaycumaHacettepe Ü.Tıp FakültesiEkim 2019
12Fatma BeyzaAkyazAnkara, PursaklarHacettepe Ü.Tıp FakültesiEkim 2019
13HidayetAltuntaşBursa, İnegölMarmara Ü.Endüstri Müh. Bl.Ekim 2019
14GamzeArslanerİstanbul, SilivriAnkara Ü.Hukuk FakültesiEkim 2019
15AdnanBilginNiğdeHacettepe Ü.Hukuk FakültesiEkim 2019
16KübraBörekçiİzmir, KemalpaşaEge Ü.Eczacılık Fak.Ekim 2019
17EsmaCansabuncuBursa, NilüferÇanakkale 18 Mart Ü.Tıp FakültesiEkim 2019
18YiğitÇelebiBursa, OrhangaziYıldız Teknik Ü.Kimya Müh.Ekim 2019
19HasanÇetinerAntalya, AlanyaOrta Doğu Teknik Ü.Elektrik Elektronik Müh.Ekim 2019
20Hürü AslıErgülÇorum, Ortaköyİstanbul Ü.Tıp FakültesiEkim 2019
21Eren ŞakircanHacıoğluBursa, OsmangaziOrta Doğu Teknik Ü.Fizik BölümEkim 2019
22FurkanMercanBalıkesir, AyvalıkGazi Ü.Endüstri Müh. Bl.Ekim 2019
23İlaydaÖzobutİzmir, BayraklıDokuz Eylül Ü.Coğrafya Öğretmenliği Bl.Ekim 2019
24NurhayatSeyhanBalıkesir, AyvalıkKocaeli Ü.Sosyal Hizmetler Bl.Ekim 2019
25DeryaTınmazBalıkesir, BandırmaOrta Doğu Teknik Ü.Bilgisayar Müh.Bl.Ekim 2019
26MustafaÜnalBalıkesir, Bandırmaİstanbul Teknik Ü.Elektronik ve Haberleşme Müh. Bl.Ekim 2019
27SonerYıldırımçakarVan, Özalpİstanbul Ü.Tıp FakültesiEkim 2019
28MehmetYıldızİzmir, TireEge Ü.Gıda Müh. Bl.Ekim 2019


ORTAÖĞRETİM
Sıra NoAd Soyadİl - İlçeOkul AdıBurs başlangıç tarihi
29EmineVuralBalıkesir, AyvalıkAyvalık Anadolu LisesiEkim 2017
30BegümArabacıBalıkesir, KaraağaçTire Sosyal Bilimler LisesiEkim 2018
31Gülseren GünanBalıkesir, KırkağaçAyvalık Anadolu LisesiEkim 2019


BURS ALMA SÜRESİ SONA EREN ÖĞRENCİLER
Sıra NoAdSoyadİl - İlçeOkul AdıFakülte - Bölüm AdıBurs başlangıç tarihiBurs bitiş tarihi
1GamzeBilirBalıkesir, AyvalıkUludağ Ü. MYOÇocuk Gelişimi Bl.Ekim 2017Temmuz 2018
2HilalKuzgunİstanbulMarmara Ü.Kimya Müh.Ekim 2017Temmuz 2018
3Nurcan AktaşBalıkesir, GömeçUşak Ü.Türkçe Öğretmenliği Bl.Ekim 2017Eylül 2018
4Emine BesteYakınBalıkesir, GömeçHacettepe Ü.Bilgi & Belge BölümüEkim 2017Eylül 2018
5SemraÖzBalıkesir, Edremitİst.Gelişim Ü.Moda ve Tekstil Tasarım Bl.Ekim 2017Eylül 2018
6Elif AkgölBalıkesir, AyvalıkKaradeniz Teknik Ü.Hukuk FakültesiEkim 2017Eylül 2018
7Selcen CevaleTuncayBalıkesir, AyvalıkPamukkale Ü.Mimarlık Fakültesi Şehir Planlama Bl.Ekim 2017Temmuz 2019
8SerkanAksuBalıkesir, AyvalıkAksaray Ü.Veterinerlik F.Ekim 2017Eylül 2019
9SinemÇıkarBalıkesir, BurhaniyeCelal Bayar Ü.İşletme F.Ekim 2018Eylül 2019
10ZehraSancakBalıkesir, İvrindiSivas Cumhuriyet Ü.Makina Müh. Bl.Ekim 2018Eylül 2019
11Ece Naz YuvakelBalıkesir, Ayvalık18 Mart Ü.Güzel Sanatlar F.Ekim 2018Eylül 2019
12Semiran TuğçeKaramanBalıkesir, BurhaniyeHacettepe Ü.Matematik Bl.Ekim 2018Eylül 2019
13Saliha CebeBalıkesir, AyvalıkBilim Ü.İç Mimarlık Bl.Ekim 2018Eylül 2019
14TuğçeYeşiltepeİzmirAdnan Menderes Ü.Gıda Müh. Bl.Ekim 2018Eylül 2019